IL8308-P-35S-72L
V A L E N C I A - M O D E R N Island Lights
View Larger
Product Details
Lites: 16lts. 72"L x 16"D
Diameter: 72" L
Body Length: 16"
Finish: 35S - Old Bronze (BLACK) Finish
Crystal Package: Precision
Related Products
Linear 6inch Sizes