IL8306-P-38G-54L
V A L E N C I A - M O D E R N Island Lights
View Larger
Product Details
Lites: 12lts. 54"L x 16"D
Diameter: 54" L
Body Length: 13"
Finish: 38G - Polished Nickel Finish
Crystal Package: Precision
Related Products
Linear 6inch Sizes