IL8305-P-36G-40L
V A L E N C I A - M O D E R N Island Lights
View Larger
Product Details
Lites: 12lts. 40"L x 13"D
Diameter: 40" L
Body Length: 13"
Finish: 36G ~ Old Brass Traditional
Crystal Package: Precision
Related Products
Linear 6inch Sizes